KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17474395
nr 1747 4395
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Blandteknik, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige, Signerad, komposition, 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 41x51
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:50:55
8/12 19:53:24
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe